Medarbejdere

Tommy Besby
Direktør

tommy@holger-danske.dk

Martin Johansen
Salgschef

martin@holger-danske.dk

Danny Wilford Bærenholdt​
Key Account Manager

danny@holger-danske.dk

Dennis Kur

Salgs konsulent

dennis@holger-danske.dk​

Carl LT

Koordinator

Info@holger-danske.dk

Charlotte Pedersen
Administrativ medarbejder
charlotte@holger-danske.dk

Maria Aggelinis Besby
Administrativ medarbejder

info@holger-danske.dk

Thomas Andersen
Driftchef

thomas@holger-danske.dk​

​Kenneth Lindgren

Drift & IT-Koordinator

kenneth@holger-danske.dk

Jeppe Ancher

Contract Manager

jeppe@holger-danske.dk

Karina Møller
HR Chef

karina@holger-danske.dk

Yvonne Jørgensen
Bogholder

yvonne@holger-danske.dk

Jesper Revall
Controller

info@holger-danske.dk

Stefan Kirk Halkjær
Jyllands afd.

stefan@holger-danske.dk

Johnnie Christensen
Tungløft afd.

johnnie@holger-danske.dk

Frank Jørgensen
Lagerchef

lager@holger-danske.dk

​Få et gratis flyttetilbud

Du kan få et gratis flyttetilbud ved at udfylde formular og vi vil kontakte dig hurtigst muligt med et attraktivt flyttetilbud.

Få et flyttetilbud her