Medarbejdere

Tommy Besby
Direktør

tommy@holger-danske.dk

Martin Johansen
Salgschef

martin@holger-danske.dk

Danny Wilford Bærenholdt​
Key Account Manager

danny@holger-danske.dk

Dennis Kur

Salgs konsulent

dennis@holger-danske.dk​

Carl LT

Koordinator

Info@holger-danske.dk

Charlotte Pedersen
Administrativ medarbejder
charlotte@holger-danske.dk

Maria Aggelinis Besby
Administrativ medarbejder

info@holger-danske.dk

Thomas Andersen
Driftchef

thomas@holger-danske.dk​

​Kenneth Lindgren

Drift & IT-Koordinator

kenneth@holger-danske.dk

Jeppe Ancher

Contract Manager

jeppe@holger-danske.dk

Karina Møller
HR Chef

karina@holger-danske.dk

Yvonne Jørgensen
Bogholder

yvonne@holger-danske.dk

Jesper Revall
Controller

info@holger-danske.dk

Stefan Kirk Halkjær
Jyllands afd.

stefan@holger-danske.dk

Johnnie Christensen
Tungløft afd.

johnnie@holger-danske.dk

Frank Jørgensen
Lagerchef

lager@holger-danske.dk

Bliv ringet op af

Holger Danske​

 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Holger Danske Flytteforretning A/S​

Rødovrevej 249, 2610 Rødovre

Røvedvej 3, 8380 Trige

Telefon: 38 38 50 50
E-mail: ​info@holger-danske.dk​


CVR: 26629152 ​

2016

2017

2018

groen-smileyGrøn smiley fra

Arbejdstilsynet​​

✩ ✩ ✩ ✩ ✩

​​​Vurderet 9,2 / 10 stjerner baseret på 614 anmeldelser på​ TrustPilot​