Bliv ringet op af Holger Danske i dag

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Bliv ringet op af Holger Danske i dag

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Medarbejdere

Tommy Besby
Direktør

tommy@holger-danske.dk

Thomas Andersen

Driftschef

thomas@holger-danske.dk

Martin Johansen

Salgschef

martin@holger-danske.dk

Anders Rasmussen

Kørselsleder

anders@holger-danske.dk

Danny Bærenholdt

Key Account Manager

danny@holger-danske.dk

Danny Ramkvist

Salskoordinator

dnr@holger-danske.dk

Karina Møller
Salgskoordinator

karina@holger-danske.dk

Yvonne Jørgensen
Økonomi afd.

yvonne@holger-danske.dk

Jesper Revall
Controller

info@holger-danske.dk

Frank Jørgensen
Lagerchef

info@holger-danske.dk

Charlotte Pedersen
Administrativ medarbejder

charlotte@holger-danske.dk

Maria Besby
Administrativ medarbejder
info@holger-danske.dk

Johnnie Christensen

Tungløft afd.

info@holger-danske.dk

Tina Andersen

Administration

info@holger-danske.dk

Vores telefontider

Mandag - torsdag:

08.00 - 16.00

Fredag:

08.00 - 16.00

Lørdag / søndag:

Lukket

​Grøn smiley fra 

Arbejdstilsynet

Vi har blandt andet flyttet for:

Flyttefirma Holger Danske støtter:

Støtte til Kræftens Bekæmpelse​

Kære Tommy

Jeg vil gerne sige tusind tak for at du og Holger Danske Flytteforretning A/S støtter Knæk Cancer.

Støtten medvirker til, at vi kan fortsætte vores vigtige arbejde for at færre får kræft, flere overlever kræft samt får et bedre liv efter kræft.

Endnu engang tak, fordi Holger Danske Flytteforretning A/S støtter kampen mod kræft.

Støtte til Danske Hospitalsklovne